Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Burri nuk më bën”, Spiropali: Ja dhurata që më solli Edi Rama për ditëlindje

Ministrja socialiste Elisa Spiropali, ka zbuluar dhuratën që i ka bërë kryeministri Edi Rama për ditëlindje.

Spiropali tha se i shoqi nuk është njeri i dhuratave, por gjithsesi e plotëson në aspekte të tjera.

“Im shoq nuk është njëri i dhuratave, por më përmbush në pikëpamje të tjera.

Rama dhuron shishe me verë për ditëlindje, është një traditë në kryeministri.

S’kam suvenir tjetër, vera mjafton, por s’e kam provuar, shpresoj të jetë e mirë”, tha Spiropali

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet