Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bie në pus gruaja në Elbasan, zjarrfikëset me urgjencë në vendngjarje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Mirakë të Elbasanit, ku një grua ka rënë në një pus.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjen, ndërkohë që forcat zjarrfikësve kanë shkuar në vendngjarje për të nxjerrë gruan nga pusi.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i gruas apo rrethanat e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet