Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ronaldo merr lajmin e keq/ Del sërish pozitiv me Covid, humb përballjen me Messi-n

Coronavirus ka gjunjëzuar sërish yllin e futbollit, Cristiano Ronaldo.

CR7 ka mposhtur thuajse çdo rival por nuk po arrin të shpëtoj nga kthetrat e COVID-19.

Sulmuesi i Juves ka rezultuar pozitiv edhe në tamponin e dytë, lajm ky i bërë publik nga mediat portugeze.

Ylli i “Zonjës së Vjetër” humbet shansin për të sfiduar sërish Messin, këtë herë me fanellën e Juves.

Ronaldo nuk do të jetë në dispozicion të Andrea Pirlos për sfidën kundër Barcelonës në Champions League më 28 tetor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet