Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

EMRI/ Lëvizte në qytet me armë zjarri, arrestohet i ‘forti’ i Korçës

Një person është arrestuar në Korçë, në afërsi të gjimnazit “Themistokli Gërmenji”.

Arrestimi ndodhi pak minuta më parë dhe mësohet se I arrestuarin është shtetasi Andi Mullalli.

Gjatë arrestimit është sekuestruar edhe një armë zjarri. Ai po udhëtonte me mjetin e tij tip ‘BMW X5’.

Ai ka dalë nga burgu pak muaj më parë, pasi ka qenë i dënuar për marrje lekësh nën kërcënimin e armës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet