Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Doli nga burgu pak muaj më parë, arrestohet “i forti” me “X5” në Korçë

Një person është arrestuar mbrëmjen e sotme në Korçë, në afërsi të gjimnazit “Themistokli Gërmenji”.

Uniformat blu kanë ndaluar për kontroll mjetin tip “X5”, me drejtues shtetasin A. M., i cili rezulton një emër i njohur për policinë.

Ai ka dalë nga burgu pak muaj më parë, pasi ka qenë i dënuar për marrje lekësh nën kërcënimin e armës.

Gjatë kontrollit të mjetit këtë mbrëmje, i është gjetur një armë, ndërsa është shoqëruar menjëherë në komisariat për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet