Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjet gjatë natës makina e punonjësit të Ujësjellësit në Vlorë

Një makinë është djegur gjatë natës në Vlorë.

Makina është e një punonjësi të Ujësjellësit dhe dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.

Mjeti tip ‘Nisan’ me targa VL 7260 C është shkrumbuar plotësisht.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe autorët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet