Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Detaje për atentatin ndaj biznesmenit në Tiranë, 4 të arrestuarit s’pranojnë se kanë gisht në ngjarje

Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me atentatin ndaj biznesmenit në rrugën “Muhamet Gjollesha” Tiranë, i cili fatmirësisht nuk u realizua. Ngjarja ndodhi të enjten e kaluar, më 22 tetor përballë stadiumit “Dinamo” në hyrjen e pallatit ku banon.

4 personat e arrestuar për vrasjen e mbetur në tentativë të shtetasit me inicialet A.Dh., nuk e kanë pranuar përfshirjen në ngjarje edhe pse prokuroria e ka të dokumentuar me prova filmike.

Sipas burimeve janë me dhjetra ore pamje të kamerva të sigurisë që janë sekuestruar dhe nga këqyrja e të cilave do te përcaktohet edhe roli që ka pasur secili nga të arrestuarit. Ndërkohë që prokuroria do të kërkojë ‘arrest me burg’ për ta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet