Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Topi nuk është han me dy porta”, Rezart Veleshnja flet për marrëdhënien me Luana Vjollcën

Aktori shumë i dashur për publikun, Rezart Veleshnja i ka munguar programit “Shiko kush luan” në puntatat e fundit e kjo nxiti thashethemet se ai është larguar. Madje u tha se Rezarti është larguar pas një sherri me Luanën.

Këto lajme i ka mohuar vetë Rezarti dhe sot i ftuar në “Wake up”, tregoi se jo vetëm që nuk
është larguar, por me Luanën vazhdon të gëzojë një marrëdhënie shumë të mirë.

“Kam qenë shumë i zënë me “Portokalli” dhe kam pasur dhe disa punë të miat private dhe
për këtë gjë kishte një zëvendësim, por kjo nuk do të thotë që unë ika se nuk kishte asnjë
deklaratë nga ana ime”, tha Rezarti.

Isli gjatë bisedës e pyeti dhe për fotot e fshira të emisionit të parë dhe Rezarti tregoi: “Ai
emision ka pasur probleme në regjistrim. Një njeri që zihet nuk vazhdon më punë, në Top
Channel nuk ka njerëz që zihen, shumë rrallë ndodh se sigurisht që ka konflikte dhe ti nuk
mund të bësh çfarë të duash.

Institucioni ka dhe drejtim, se Top Channel nuk është han me
dy porta. Luana është punëtore, e kuptueshme, solidare dhe nuk krijon problem”, përfundoi
aktori.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet