Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthim në sallonin e bukurisë në Londër, 2 të vdekur disa të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur këtë të mërkurë në kryeqytetin britanik, Londër, ku si pasojë kanë humbur jetën 2 persona.

Mediat vendase bëjnë me dije se shpërthimi ka ndodhur në një sallon flokësh dhe dyqan telefonash celular në King Street, Southall që ndodheshin në katin e parë të një pallati.

Ndërkohë deri më tani përveç dy viktimave, janë plagosur pesë persona mes të cilëve një fëmijë, të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore.

Ndërkohë komandanti i Shërbimit Zjarrfikës theksoi se ekuipazhet vazhdojnë kërkimet në ndërtesë, pasi dyshohet mund të ketë viktima të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet