Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përfshihet nga flakët banesa tek Liqeni i Thatë në Tiranë, zjarrfikësja në vendngjarje

Një banesë është përfshirë nga flakët në kryeqytet. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:45, tek Liqeni i Thatë.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se zjarri ka rënë në banesën e marrë me qira nga shtetasja me inicialet M.Xh, ku ka vetëm dëme materiale, nuk ka rrezikshmëri për banorët.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet