Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ministri gjerman i shëndetësisë pozitiv me Covid-19

Ministri gjerman i shëndetësisë Jens Spahn ka rezultuar ditën e sotme pozitiv me Covid-19.

Ministri gjerman i Shëndetësisë Jens Spahn ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe ka “simptoma të ngjashme me gripin “deklaroi zëdhënësja e tij.

Spahn është vetëizoluar menjëherë pas lajmit dhe deri tani ka simptoma të lehta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet