Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Elbasan/ Preken me COVID-19 tre mësuese, një edukatore dhe shefja e kuzhinës e kopështit nr 14

Vijojnë të rriten infektimet në shkollat e vendit tonë. Këtë herë COVID-19 ka prekur qytetin e Elbasanit.

Sipas panorama ditën e sotme kanë rezultuar pozitivë dy mësues në Gjimnazin “Vasil Kamami”, një tjetër në shkollën 9-vjeçare në Labinot, si dhe një edukatore dhe shefja e kuzhinës në kopshtin nr 14.

Mësohet se ky kopsht është mbyllur zyrtarisht, ndërsa vijon puna për gjurmimin e rasteve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet