Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ylli në kollaren e Ramës, Arjan Çani: E ka marrë nga flamuri turk dhe nga ai i Enverit

Moderatori Arjan Çani i ftuar në emisionin “Open” ka hedhur disa aludime lidhur me kollaren e kryeministrit Edi Rama sot gjatë takimit me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias.

Çani tha se ylli poshtë shqiponjës kishte lidhje me atë pranë gjysmëhënës në flamurin turk. Ndërkohë, sipas tij, përveç flamurit grek është përfshirë edhe ai i diktaturës.

“Ç’do Rama me flamurin e Enverit? Ai ylli atje, çfarë lidhje ka? Pse flamuri i Enverit? Flamuri turk e ka një yll? Po s’mund të dilte me flamurin turk, ka marrë një gjë të vogël që është ylli dhe e ka miksuar me flamurin e Enver Hoxhës,”-tha Çani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet