Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohen dy të miturit shqiptarë në Itali

Dy të mitur shqiptarë janë arrestuar nga oficerët e Policisë së Shtetit në Ragusa në qendrën historike të akuzuar për shpërndarje të lëndëve narkotike.

Të dy shqiptarët u kapën nga agjentët ndërsa po i shisnin drogë një të mituri tjetër.

Vëmendja e agjentëve u përqëndrua më pas në një shtëpi në qendër ku agjentët vunë re autorin e krimit të tregtisë së drogës ndërsa po largohej dhe kështu vendosën të kryejnë një kontroll.

Hetimi bëri të mundur gjetjen dhe sekuestrimin e 350 gramëve marijuanë dhe materialit të përdorur për paketimin e drogës në doza.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet