Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ndodh në Lezhë, gjimnazistet kapen për flokësh në mes të rrugës: Çohu moj k****

Disa vajza, gjimanziste janë zënë me njëra-tjetrën dhe janë kapur për flokësh në mes të rrugës.

Në videon e publikuar nga JOQ, bashkë me denoncimin nga qytetari, shihet se si vajzat kapin për flokësh me njëra-tjetrën, pas një makine.

Sipas denoncimit, ngjarja ka ndodhur për motive banale, konkretisht vajzat janë zënë për të dashurit e tyre.

“Çohu moj k***,”- dëgjohet të thotë njëra dhe më pas e ngre nga flokët vajzën tjetër. Prezent në këtë sherr duket se janë edhe adoleshentë të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet