Ndodh në Lezhë, gjimnazistet kapen për flokësh në mes të rrugës: Çohu moj k****

Soft
Ndodh në Lezhë, gjimnazistet kapen për flokësh në mes

Disa vajza, gjimanziste janë zënë me njëra-tjetrën dhe janë kapur për flokësh në mes të rrugës.

Në videon e publikuar nga JOQ, bashkë me denoncimin nga qytetari, shihet se si vajzat kapin për flokësh me njëra-tjetrën, pas një makine.

Sipas denoncimit, ngjarja ka ndodhur për motive banale, konkretisht vajzat janë zënë për të dashurit e tyre.

“Çohu moj k***,”- dëgjohet të thotë njëra dhe më pas e ngre nga flokët vajzën tjetër. Prezent në këtë sherr duket se janë edhe adoleshentë të tjera.

ME TE LEXUARAT