Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Me kollaren kuqezi, detaji i veçantë i Ramës në takimin me ministrin grek Dendias

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me ministrin e Jashtëm të Greqisë, Nikos Dendias.

Në fund të takimit, Rama dhe ministri Dendias kanë dalë në një konferencë për media, ku kanë dhënë dhe lajmin se çështja e detit do të kalojë në instancat ndërkombëtare.

Por, përtej mesazheve politike, Rama ka tërhequr edhe këtë herë vëmendje me veshjen e tij të detajuar.

Ai është shfaqur përballë ministrit grek me një kollare me flamurin kuqezi dhe shqiponjën dykrenore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet