Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Karriera e Messit në rrezik, holandezi i kërkon të luajë më mirë…

Sipas asaj që raporton ESPN, trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka thënë se Lionel Messi mund të luajë më mirë.

Strategu holandez e bëri këtë deklaratë para takimit të skuadrës katalanase me Ferencvaros në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Duket se përplasja mes Koemanit dhe Messit do të vazhdojë edhe më tutje, me argjentinasin që ishte shumë afër të largohej këtë verë që shkoi.

“Ndoshta, në këto momente, paraqitjet e Messit mund të jenë më të mira, por ai është i lumtur dhe po punon shumë dhe ai dëshiron të jetë kapiteni”, ka thënë trajneri i Blaugranasve.

“Duhet të stërvitet më shumë dhe nëse vazhdon të punojë shumë, atëherë do të shohim më të mirën nga ai”, ka shtuar më tej Koeman.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet