Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Humb betejën me Covid-19 mjeku i njohur nga Kukësi, mesazhet prekëse të të afërmve

Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku shqiptar. Mësohet se ka humbur betejën me virusin e rëndë mjeku i njohur nga Kukësi, Astrit Haziri.

Lajmin e hidhur e kanë bërë të ditur familjarë dhe miq të mjekut, përmes mesazheve prekëse në rrjetet sociale.

“Zoti të past qu në xhehnet bab”, shkruan djali i doktorit të ndjerë Astrit Haziri, ndërsa të shumtë janë mesazhet nga qytetarë dhe njerëz që kanë marrë shërbim dhe e njihnin atë.

“Shoku dhe miku Im Astritit Haziri na merzite shume, virusi I pabese te mori ne pabesi, do ngelesh gjithmone ne mendjet dhe zemrat tona, zoti te falte xhenetin shoku im , Ngushellimet e mia. Familjes dhe te afermeve”, shkruan një mik i Astrit Hazirit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet