Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deputetja serbe lavdëron këngëtaren shqiptare: Duhet të krenohemi me suksesin e saj

Ish-deputetja serbe Rada Trajkoviç në një postim në rrjetet sociale ka thënë se çdo person qoftë nga Kosova apo Shqipëria duhet të krenohet me suksesin e Dua Lipës.

Sipas saj këngëtarja me famë botërore është një vajzë mbresëlënese dhe që ka korrur sukses në mbarë botë.

“Çdokush nga Kosova serb apo shqiptar duhet të jetë krenar për suksesin global të kësaj vajze të re. Mbresëlënëse”, ka shkruar Trakoviç në Tëitter, teksa thotë se vlerësimi i kulturës, duhet ta bashkojë popullin e jo ta ndajë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet