Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Brenda makinës luksoze, Fjolla Morina i shpreh publikisht dashurinë burrit të ardhshëm

Këngëtarja Fjolla Morina e cila u arrestua së bashku me biznesmenin Fisnik Syla për armëmbajtja pa leje ka bërë një dedikim të zjarrtë dashurie për këtë të fundit.

Pak minuta më pare, në Instagram teksa shfaqet me dekoltenë e hapur në makinë, krah biznesmenit Fisnik Syla, i cili është dhe i fejuari i saj ajo i shpreh publikisht dashurinë.

“Thone qe “ Ne dashuri fiton kush iken”. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet .

Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin. Te dua🤍 @fisnik.sylaa”, shkruan Fjolla Morina.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet