Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i rëndë në Lushnjë, 54-vjeçari humb jetën pas përplasjes me motor

Një aksident me pasojë vdekjen e një 54 vjeçari ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:50 ku një 54-vjeçar me iniciale V.B, duke drejtuar një motor është përplasur me një motor tjetër me drejtues shtetasin F.K, 43 vjeç.

Si pasojë e përplasjes, fatkeqësisht ka ndërruar jetë 54-vjeçari V. B., ndërsa ka mbetur i plagosur 43 vjeçari.

“Sot rreth orës 18:50, në fshatin Halilaj, Lushnjë, shtetasi V. B., 54 vjeç, banues në fshatin Verri, Fier, duke drejtuar një motomjet, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin F. K., 43 vjeç, banues në Halilaj.
Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetasi V. B., dhe është dëmtuar shtetasi F. K., i cili ndodhet në Spitalin Lushnjë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, njofton policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet