VIDEO/ Çmendet pasagjerja, fillon të kollitet drejt udhëtarëve: Uroj të vdisni të gjithë

Bota
VIDEO/ Çmendet pasagjerja, fillon të kollitet drejt

Një pasagjere është çmendur në avion duke i kollitur udhëtarëve të tjerë.

Ajo u dëgjua duke bërtitur “uroj të vdisni të gjithë”. Gruaja që kishte refuzuar të vendoste maskën, shkaktoi kaos në avion.

Ajo u detyrua të nxirrej jashtë kabinës, nga stafi dhe pasagjerët e tjerë.

Pamjet u filmuan gjatë një fluturimi në avionin EasyJet A320.

https://youtu.be/aaqO6RCmK_g

ME TE LEXUARAT