Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

VIDEO/ Çmendet pasagjerja, fillon të kollitet drejt udhëtarëve: Uroj të vdisni të gjithë

Një pasagjere është çmendur në avion duke i kollitur udhëtarëve të tjerë.

Ajo u dëgjua duke bërtitur “uroj të vdisni të gjithë”. Gruaja që kishte refuzuar të vendoste maskën, shkaktoi kaos në avion.

Ajo u detyrua të nxirrej jashtë kabinës, nga stafi dhe pasagjerët e tjerë.

Pamjet u filmuan gjatë një fluturimi në avionin EasyJet A320.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet