Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘Unë ose askush!’ Kush është shqiptari që vrau ish të dashurën pasi e gjeti në momente intime me partnerin e saj

Greqia është tronditur nga vrasja makabre e një 43 vjeçare ukrahinase dhe burrit të saj. Ata dyshohet se janë vrarë nga një shqiptar 43 vjeçar, i njohur si Niko, i cili ishte ish i dashuri i ukrahinases.

Miqtë e viktimës raportojnë se gruaja fatkeqe kishte kohë që ishte divorcuar nga ish i dashuri i saj, i cili aktualisht është i dyshuari kryesor në çështjen e vrasjes.

Ish-partneri i saj, me origjinë shqiptare, sipas miqve të gruas fatkeqe që humbi jetën ishte i dhunshëm.

Në fakt, ai e ngacmonte vazhdimisht, duke i thënë se nuk do ta lejonte të kishte një burrë tjetër në jetën e saj, shkruajnë mediat greke.

“Unë ose askush” ishte fraza e tij karakteristike. Në fakt, raportohet se ai e kishte rrahur atë, por ajo kurrë nuk e denoncoi atë në Polici.

Sipas burimeve të policisë, ish-partneri i saj është i dyshuari numër 1 për vrasjen brutale të dyfishtë në Loutraki, ndërsa ai ishte dënuar më përpara për vjedhje dhe drogë.

Gruaja fatkeqe krijoi një lidhje me farmacistin disa javë më parë. Ata po planifikonin të shkonin në një udhëtim në një destinacion aty pranë fundjavën e kaluar, por në minutën e fundit ata vendosën të kalonin dy ditët në vilën e saj në Flambouros dhe po kalonin disa momente intime me njëri tjetrin.

Tërbimi i autorit të krimit u shkaktua nga ndërprerja e lidhjes së tij të dashurisë me 43-vjeçarin, i cili jetonte në Loutraki dhe punonte si masazhist.

Sipas informacionit të mbledhura nga policia deri më tani, shqiptari dyshohet se e ka ngacmuar atë shpesh kohët e fundit dhe nuk ka pranuar ndarjen e tyre për asnjë arsye. 43-vjeçarja ishte martuar me një biznesmen të njohur nga Mykonos, me të cilin ka një vajzë 20-vjeçare.

Media lokale raportoi se ish-burri i saj, nga i cili duket se ka fituar një pasuri të madhe pas divorcit, zotëron dhoma me qira dhe një dyqan.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet