Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Transportonin drogë nga mali në drejtim të Greqisë, publikohen emrat e tre shqiptarëve

Janë bërë publike emrat e tre shqiptarëve të cilët me datën 16 tetor u kapën me 31 kilogramë marijuanë në afërsi të Filatit në Greqi.

Mësohet se shqiptarët e arrestuar janë Alket Hamitaj, 31-vjec nga Saranda, me precedentë të mëparshëm penalë në Sarandë si dhe Roland Shahi, 30-vjeç e Antonio Debrovo, 24-vjeç, të dy nga Elbasani.

Sic thekson policia greke, ata janë thjesht transportues të drogës nga mali, pasi transportin deri në kufi dhe atë nga kufiri për në brendësi të tokës greke do e bënin të tjerë persona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet