Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkelet në organin gjenital, futbollisti largohet me gjakderdhje nga ndeshja

Gastavo Henrikue, 27 vjeçari futbollist i kampionëve të Flamengos u shkel aksidentalisht nga kundërshtari në zonën intime të organit gjenital duke i shkaktuar gjakëderdhje.

Henrike fillimisht u largua nga fusha për të ndryshuar tutat e shkurtra të cilat ishin mbuluar nga njollat e gjakut, teksa në minutën e 39-të e kishte të pamundur të vazhdonte duke u zëvendësuar nga Gabriel Noga, teksa u dërgua menjëherë në dhomat e zhveshjes, teksa mjekët ndaluan gjakderdhjen.

Imazhi i tutave të tij të gjakosura në organin gjenital ka bërë menjëherë xhiron e rrjetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet