Një 34 vjeçar në Tiranë gjendet i vetëvarur në pemë

Aktualitet
Një 34 vjeçar në Tiranë gjendet i vetëvarur në

Një person është gjetur i vetëvrarë gjatë kësaj të hënëje në afërsi të antenave në Tiranë.

Shtetasi O.Gj, 34 vjeç është gjetur i vetëvarur në një pemë, tek Teleferiku.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjes plotë të saj.

ME TE LEXUARAT