Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ky veprim ju skualifikon”, ambasada e SHBA jep njoftimin e rendesishem per Lotarine Amerikane

Aplikimet per Lotarine Amerikane duhet te behen duke perdorur nje foto sa me te re me imazhin aktual te te gjithe personave qe kerkojne te emigrojne ne SHBA.

Kete fakt e ka bere te ditur edhe Ambasada amerikane ne Tirane ne nje njoftim te rendesishem ne lidhje me aplikimet e ketij viti, citon Lajmifundit.al. Ne postimin e faqes zyrtare te ambasades se SHBA ne Tirane, thuhet:

Perdorni nje foto te bere ne 6 muajt e fundit, mos vendosni ne aplikimin e ri imazhe te perdorura ne aplikime te meparshme pasi ky veprim do t`ju skualifikoje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet