Horoskopi ditor, e hënë 19 tetor 2020

Soft
Horoskopi ditor, e hënë 19 tetor 2020

Dashi

21 Mars-21 Prill

Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet. Sa i përket punës, që nga fillimi i vitit ka diçka që nuk shkon. Shumë telashe!

Demi

20 Prill - 20 Maj

Nëse jeni në krizë me partnerin tuaj, sot dhe nesër janë ditët e duhura për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Në frontin e punës, shtyni një diskutim. Bëni vetëm atë që mendoni se është e drejtë!

Binjakët

21 Maj - 20 Qershor

Ruani qetësinë dhe prisni deri në mëngjesin e datës 21 para se të ekspozoheni. Sot mund të zemëroheni edhe për një arsye të pa rëndësishme. Në frontin e punës, kërkimet për punë të reja favorizohen edhe nëse jeni pak të lodhur.

Gaforrja

21 Qershor - 22 Korrik

Afërdita është e favorshme, një lajm i mirë për ndjenjat: jeta martesore dhe lidhjet afatgjata mbrohen. Në frontin e punës, ka nga ata që janë lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra. Të rinjtë ende nuk kanë një bazë solide ekonomike.

Luani

23 Korrik - 22 Gusht

Mundohuni të preferoni vetëm marrëdhëniet konstruktive dhe të kuptoni se ku është historia juaj e dashurisë. Në frontin e biznesit, ju jeni pak nervoz dhe mund të debatoni me shefin ose një grup.

Virgjëresha

23 Gusht - 22 Shtator

Ditë e qetë për ndjenjat. Çiftet e lidhura ngushtë nuk kanë asnjë lloj problemi, por kini kujdes nga mbrëmja: mund të bëhet e diskutueshme. Në frontin e punës, një lajm i mirë është rrugës.

Peshorja

23 Shtator - 22 Tetor

Hëna është e favorshme: brenda fundjavës së ardhshme mund të keni një takim interesant. Sa i përket punës, ju keni një shans të mirë për t’u dalluar. Nuk ju mungojnë idetë!

Akrepi

23 Tetor - 21 Nëntor

Ditë premtuese dhe pozitive për ndjenjat. Në frontin e biznesit, kapni mundësi të reja, edhe nëse nuk varet nga ju.

Shigjetari

22 Nëntor - 21 Dhjetor

Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të jeni më racionalë, ju dukeni të pakënaqur me gjithçka. Në frontin e biznesit, ju jeni lodhur duke kaluar shumë kohë pas një tavoline. Timeshtë koha për të gjetur zgjidhje!

Bricjapi

22 Dhjetor - 19 Janar

Në punë jeni pak të pakënaqur, por përpiquni të mos i fusni problemet tuaja në jetën e një çifti. Kur bëhet fjalë për punën, përpiquni të menaxhoni ndryshimin me dinakëri dhe inteligjencë.

Ujori

20 Janar - 18 Shkurt

Hëna është e favorshme, favorizohen takime të reja: përpiqet të zgjidhë problemet që lidhen me të kaluarën. Në frontin e punës, një periudhë pozitive nuk kalon pa lënë gjurmë.

Peshqit

19 Shkurt - 20 Mars

Çiftet në krizë për 48 orë duhet të përpiqen të qëndrojnë të qetë. Ju jeni të lodhur dhe nervoz. Në frontin e punës, do të ketë mundësi: por mos e humb durimin!

ME TE LEXUARAT