Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arinjtë sulmojnë për vdekje një punëtor të kopështit zoologjik në Kinë

Një park kafshësh në Kinë është mbyllur pas një ngjarje tronditëse që ka ndodhur dy ditë më parë, ku një punëtor është sulmuar nga një ari.

Sipas BBC, parku është mbyllur për të përmirësuar sigurinë e tyre dhe në një video të shpërndarë në rrjetet sociale shfaqet momenti kur turistët të tmerruar nga brenda një autobuzi, teksa shikojnë arinjtë duke sulmuar punëtorin.

Punëtori pas sulmit ndërroi jetën.
Ndërkohë në një deklaratë në faqen e saj në interent Parku i kafshëve të Egra të Shangait ka thënë se ishte jashtzakonisht e dëshpëruar për tragjedin që ndodhi dhe iu ka kërkuar falje tursitëve për shqetësimet që iu ka shkaktuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet