Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arbana Osmani poston foton e ëmbël të familjes: Një Diell i vogël na shndriti sot!

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali. Lajmin fillimisht e ka bërë të ditur Grishaj i cili ndau një foto për ndjekësit e tij ku mbante në krahë vogëlushin.

Ndërkohë momentin e bukur ardhjen e djalit në jetë ‘Diellit’ së fundmi e ka ndarë edhe moderatorja Arbana Osmani. Nëna tashmë e dy fëmijëve ka ndarë një foto në rrjetet sociale ku janë duart e dy prindërve dhe të djalit të sapoardhur në jetë, sakaq nuk e fsheh dot lumturinë e kësaj dite.

“Një Diell i vogël na shndriti sot. Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja. Ju dua!”.-shkruan Osmani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet