Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

4 punonjës të infektuar me COVID, mbyllet Gjykata e Elbasanit

Gjykata e Elbasanit është mbyllur për shkak të rasteve të zbuluara me koronavirus. Për rrjedhoje, edhe proceset gjyqësore janë shtyrë.

Një ditë më parë, 4 punonjës u konfirmuan të prekur me COVID, ndërsa 3 gjyqtarë janë karantinuar.

Njoftimi për pezullimin e shërbimit për një periudhë të pacaktuar, Gjykata e bëri publike këtë të hënë. Ndërkohë, përparësi do të jenë vetëm rastet urgjente.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet