Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tmerri vazhdon në Greqi, tronditet nga një tërmet i fuqishëm

Një termet i fuqishëm ka goditur Greqinë, duke rikthyer panikun.

Mësohet se lëkundjet e tërmetit të shkallës 5 Rihter, janë ndjerë në Athinë dhe Selanik.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet