Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Niko Peleshi: Me Ramën s’kam hatër mbetje, por mund të më rrëzoj po më mori…

Drejtuesi politik i Qarkut të Korçës, Niko Peleshi në një prononcim për mediat vendase ka folur për punën që ka nisur me strukturat në prag të zgjedhjeve.

Peleshi thotë se të punojë për të përmirësuar jetën e qytetarëve të Korçës për të është një mision dhe se ai e sheh politikën të lidhur pikërisht me këtë qytet. Madje shton, se fundi i tij politik do vijë ditën kur nuk do të jetë në listën e deputetëve pikëirsht në qarkun e Korçës.

Peleshi ka komentuar edhe marrëdhëniet me kryeministrin Rama, të cilat thotë se janë të mira dhe nuk ka asnjë mërzi, pse nuk është ende ministër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet