Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina del nga rruga dhe përplaset me pemën, vdes 20-vjecari shqiptar në Itali, tre të plagosur

Nje i ri shqiptar i identifikuar me emrin Klajdi Hallulli humbi jeten ne nje aksident te rende me makine ne Itali.

Ai ndodhej ne automjet duke udhetuar bashke me tre shoke te tjere te moshave 19 dhe 20 vjec. Aksidenti ka ndodhur ne Chiari natën e kaluar ndersa policia ka thene se viktima, ishte duke drejtuar makinën.

Për arsye ende të pa kuptuara, makina e te riut shqiptar KLajdi Hallulli doli nga rruga, njofton gazeta e Breshias, citon lajmifundit.al.

Ekipet e shpëtimit gjetën makinen te shtypur nga perplasja me një pemë. Dy nga katër të rinjtë ishin plagosur rende dhe njëri u transportua me kod të në Shërbimin spitalor me helikopter.

Tjetri u transportua ne Poliambulanze ku vdiq disa orë më vonë nderkohe qe dy te rinjte e tjere qe ndodheshin ne automjet, janë shtruar në spital me dëmtime të lehta në Chiari./lajmifundit.al

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet