Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zyrtari i policisë përplas me makinë këmbësorin

Një zyrtar policor i cili po udhëtonte me makinë ka përplasur një këmbësor në Fushë Kosovë duke i shkaktuar lëndime trupore.
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Baki Kelani ka dhënë detaje për aksidentin duke deklaruar se i dëmtuari është dërguar në spital dhe tashmë është jashtë rrezikut për jetën.

“Sot me datën 17.10.2020, rreth orës 16:35, në rrugën “Dardania” Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, ku të përfshira kanë qenë një veturë e tipit Mercedes të cilën ka qenë duke e drejtuar një zyrtar policor dhe një këmbësor.

Personi i aksidentuar është derguar me auto ambulancë në QKUK Prishtinë dhe është jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë Kelani në një prononcim për Gazetën Ekspress.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet