Vrasja e biznesmenit, gjendet një tjetër armë zjarri, policia jep detaje të reja

Aktualitet

Policia e Himarës jepd etaje të reja mbi arrestimin e autorit të vrasjes së biznesmenit Niko Goro.

Himarë/Informacion shtesë

Në lidhje me informacionin e dhënë për kapjen e autorit të vrasjes në Himarë si dhe për gjetjen e armës kallashnikov, ju informojmë se:

Shërbimet e Policisë gjatë kontrollit fizik të autorit kanë gjetur dhe një tjetër armë zjarri të tipit pistoletë, e cila është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin se me cilën prej armëve të sekuestruara, autori ka kryer krimin.

ME TE LEXUARAT