Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tre mësues në Rrogozhinë konfirmohen pozitiv me COVID-19, rrezikojnë edhe kolegët e tyre

Tre mësues të gjimnazit “Haxhi Qehaj” në Rrogozhinë janë testuar pozitivë me COVID-19. Mësohet se në pritje të përgjigjes së tamponëve janë edhe 13 mësues të tjerë të cilët kanë pasur kontakte me kolegët.

Kujtojmë që vetëm 24 orët e fundit 273 persona janë konfirmuar pozitiv me COVID-19.

Kështu numri it ë infektuarve në total ka shkuar në 16,774, ndersa ai i viktimave në 448, pasi pesë pacientë që e humbën betejën me virusin ditën e sotme.

Fatmiresisht e kane fituar betejen me virusin ne 24 ore, 44 persona, duke e cuar keshtu ne total numrin e te sheruarve ne 10,001.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet