Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sulmi ndaj biznesmenit, Berisha-Ben Blushit: Do përgjigjesh personalisht, kthe urgjentisht paratë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Tiranë ku biznesmeni Andon Dhima është sulmuar nga maskat në hyrje të palllatit ku jeton.

Pas sulmit të mbetur në tentativë ndaj biznesmenit Andon Dhima, njeriut që denoncoi Ben Blushit në ambasadën e SHBA-ve, pasi nuk i kthen 100 000 euro që u ka marrë nëpërmjet vëllait të tij.

Berisha e dënon këtë krim ndërsa i bën thirrje Ben Blushit t’i kthejë urgjentisht paratë.
“Breaking Neës!

Tronditese!
Video ekskluzive e atentatit mafioz ndaj biznesmenit Andon Dhima pasi ai denoncoi ne narkoprokurori dhe ambasaden e SHBA Arben Malaviten per mos kthimin e borxhit pre 100000€ nga ky i fundit.

Nderkohe biznesmeni Dhima dhe femijet e tij kane denoncuar ne polici se kne konflikt te hapur vetem me Arben Malaviten.

Andon Dhimen e shpetoi ashensori, me sakte e vajza e tij qe mbajti ashensorin gjer sa hyne te dy pa ardhur vrasesit e tij.

Duke denuar si nje krim te shemtuar shteteror i them me kete rast Arben Malvites kthe urgjentisht parate se per çdo akt ndaj Andon Dhimes do pergjigjesh personalisht. Sb”-shkruan Berisha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet