Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama tallet me gafën e Bashës: Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurrë kurrë

Lapsuset e kreut të PD-së, Lulzim Basha janë shoqëruar me të qeshura nga ana e kryeministrit Edi Rama.

Në një konferencë për gazetarët, kreu i PD-së, Basha ka ngatërruar fjalët dhe kaq ka mjaftuar që ai të bëhet viral në rrjet.
Videon e ka shpërndarë në Instagram kryeministri Edi Rama.

“Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurrë kurrë”, shkruan Rama krah videos, duke e shoqëruar edhe me disa “emoji” duke qeshur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet