Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

PD i përgjigjet Ballës: Videomontazhet nuk ju shpëtojnë nga përgjegjësitë për rrënimin e ekonomisë

TIRANË
PD i është përgjigjur sekretarit të përgjithshëm të PS, Taulant Balla përmes zëdhënëses Ina Zhupa lidhur me videon e publikuar për taksat e biznesit të vogël.

“Sikundër videomontazhet nuk e fshehin dot vjedhjen dhe abuzimin me lekët e shqiptarëve që po varfërohen çdo ditë e me shumë.”- shkruan Zhupa në një postim në facebook.

Postimi i plotë:

Riciklimi i shpifjeve mbetet angazhimi kryesor i Rilindjes.

Sikundër videomontazhet nuk e fshehin dot vjedhjen dhe abuzimin me lekët e shqiptarëve që po varfërohen çdo ditë e me shumë.

E vërteta dhe faktet janë kokëforta dhe propaganda nga sendiljet e toyota yaris nuk i mbulon dot.
Dëgjojeni të plotë se sa taksa paguan sot biznesi i vogël, sesi po i çon drejt rrënimit dhe falimentimit kjo qeveri qytetarët dhe biznesin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet