Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Monika Kryemadhi takon gratë naftëtare: Nuk ta fal njeri bukën e fëmijës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar mbrëmjen e sotme gratë naftëtare në Ballsh, të cilat kanë 3 ditë në grevë urie.

Ajo tha se pasojat e Mallakastrës do të ndihen edhe në Tiranë ndërsa shtoi se nuk ta fal njeri bukën e fëmijës.

“Ju sot jeni në gjendje të rëndë. Këtu koka e problemit është e njëjta e duhet të ndëshkohet koka.

Pasojat e Mallakastrës do vijnë edhe në Tiranë, duke shkaktuar probleme ekonomike e financiare. Nuk ta fal njeri bukën e fëmijës”, tha Kryemadhi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet