Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Milani thyen Interin, fiton me rezultatin 2:1

Është mbyllur me rezultatin 1-2 derbi Inter-Milan. Kuqezinjtë kanë arritur të thyejnë Interi në derbi pas shumë rezultatesh negative dhe gjithçka vendoset nga Ibrahimovic.

Sulmuesi suedez shënon dy gola për 3 minuta në pjesën e parë, ndërsa Lukaku rihapi ndeshjen.

Pjesa e dytë solli shumë rastë për shënim nga të dyja, por në fund sfida u mbyll me rezultatin 1-2. Me këtë fitore Milani marshon në krye me 12 pikë në 4 ndeshje, ndërsa Interi 7 pikë në vendin e 6-të.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!