Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Merr flakë makina tek Rruga e ‘Kavajës’, çfarë thotë policia

Një makinë ka marrë flakë në rrugën e ‘Kavajës’ sot në kryeqytet. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:55. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet