Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përplaset me shtyllën në Patos, përfundon e pëmbysur në mes të rrugës

Një aksident pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në Patos në vendin e quajtur ish-stacioni i autobusëve. Gjatë aksidentit një makinë tip BMV është përmbysur në mes të rrugës.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke u përplasur me një shtyllë ndriçimi , është rrotulluar dhe ka përfunduar e përmbysur në mes të rrugës.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk është plagosur, ndërsa shtylla e ndriçimit është rrëzuar në rrugë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet