Makina përplaset me shtyllën në Patos, përfundon e pëmbysur në mes të rrugës

Aktualitet
Makina përplaset me shtyllën në Patos, përfundon e

Një aksident pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në Patos në vendin e quajtur ish-stacioni i autobusëve. Gjatë aksidentit një makinë tip BMV është përmbysur në mes të rrugës.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke u përplasur me një shtyllë ndriçimi , është rrotulluar dhe ka përfunduar e përmbysur në mes të rrugës.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk është plagosur, ndërsa shtylla e ndriçimit është rrëzuar në rrugë.

ME TE LEXUARAT