Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lëvizjet e dyshimta fusin në telashe shqiptarin, arrestohet nga kokaina e gjetur në shtëpi

Një 32-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane.

Shqiptari banonte në Vitebro dhe pasi ishte pikasur nga policia për shkak të lëvizjeve të dyshimta ishte mbajtur nën vëzhgim.
Më pas policia vendosi që të ushtronte kontroll në apartamentin e tij ku u sekuestrua kokain a ndarë në disa doza dhe e mbështjellë me celofan.
Po ashtu u sekuestruan kanabis i cili ishte futur në një qese të madhe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet