Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kur do dalin emrat e drejtuesve të qarqeve të PD? Basha: Tani për tani kam detyrë të gris propagandën e qeverisë

Kreu i PD Lulzim Basha ka deklaruar se detyra e ti jështë të grisë propagandës që sipsa tij bën qeveria.

Ndërsa për emrat e drejtuesëve politikë të PD në qarqe tha se momentalisht strukturat e PD janë në angazhim maksimal dhe se hapi tjetër do të hidhet në vazhdim.

“Puna në terren nuk ka ndaluar për asnjë sekondë të vetme dhe cdo hap që do të hidhet do të jetë publik dhe transparent. Në cdo bashki e qark të Shqipërisë sot PD dhe drejtuesit e saj janë në një ritëm 100%. Pra, janë në një angazhim maksimal dhe ky është një realitet që ka nisur prej qershorit. E sigurisht që do të vazhdojë me të gjithë hapat, duke përfshirë dhe drejtuesit e qarqeve, me të gjitha strukturat që do të angazhohen maksimalisht”, tha ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet