Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Infektohet laborantja e Laboratorit të Bakteriologjisë në Gjirokastër, karantinohet stafi

11 persona kanë rezultuar pozitiv në Gjirokastër, ku mes tyre është edhe laborantja e Laboratorit Bakteriologjike në njësinë vendore të Kujdesit Shëndetësor në Gjirokastër.

Infektimi i saj ka bërë që i gjithë stafi të vetëkarantinohet dhe tu bëhet tamponi.

Gjatë ditës së sotme janë bërë 40 tamponë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet