Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet një jaht i braktisur në Shëngjin, dyshimet e para

Një jaht i braktisur është gjetur në afërsi të Shëngjinit.

Mësohet se jahti ishte me flamur slloven dhe po punohet nga rojet kufitare në Shëngjin për ta ankoruar në port.

Nuk dihen ende detaje të tjera rreth ngjarjes, por autoritetet kanë nisur hetimet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet