Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Detajet/ Si u ekzekutua biznesmeni i njohur në Himarë, po ecte me gruan kur atentatori iu afrua dhe e qëlloi me 5 plumba

Detaje të reja dalin në dritë nga ekzekutimi i biznesmenit të njohur Niko Goro. Biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë.

Siç raporton gazetari Mehmeti, biznesmeni Goro ka qenë duke lëvizur me bashkëshorten e tij, kur atentatori i është afruar dhe e ka qëlluar disa herë.

Ka qenë një goditje e përqendruar, që tregon se objektiv ka qenë vetëm biznesmeni. Niko Goro ishte një sipërmarrës i njohur në Himarë, pasi kishte një bar-kafe dhe një hotel.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet