Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Berisha publikon foton me të nxira: Polici në Kukës dhunoi qytetarin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale.

Përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, Berisha ka publikuar një foton ku shihet një person me shenja të nxirash në krah.

 

Për këtë dhunë, qytetari akuzon një efektiv të Policisë së Kukësit.
“Narkopolicia keqtrajton ne narkokomisariat qytetarin!

Lexoni denoncimin dhe shioni foton e qytetarit dixhital. sb

zoti berisha pas nje zenke qasti qytetar me qytetar njeriu im kodet kundershtarin ne grusht para policis kukesit vet dorzohet polici duke mar ne pytje ne vend qe te pushojn sherret ne ambientin ku ishte duke u mar pytje shefi komisaritit kukesit pa asnje lloj arsyje ne kushte teper i dehur e kodet njeriun tim ne grushta dhe shkelka po me shum ka ne kok pasi i ka ren koka afer nje kasaforte ne ambientenin e policis ato shfritezojn detyren dhe ku miresh pytje nuk ka camera dhe vasehuqn grushtimet tha be denocime ku te duash tel shcba e prokurori sma ndjen fare mun te ket shum tier si puna ime ka ber kallzim po ta shikokn shqipetart si abuzojn me detyren klm”-shkruan policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet